MAPA podporovatelů (starostové a místostarostové obcí)

Českolipsko

Bezděz: starosta Jaroslav Cinkl, Bohatice: starostka Eva Lacková, Brniště: starosta Ivan Pastorek, Doksy: starostka Eva Burešová, Dubá: starostka Mgr. Zdeňka Šepsová, Dubnice: starostka Bc. Jarmila Čmugrová, Hamr na Jezeře: starosta Milan Dvořák, Chlum: starosta Josef Vítek, Jestřebí: starosta Ing. Karel Schreiner, místostarosta MIlan Martínek, Kozly: starostka Jitka Kýhosová, Kvítkov: starostka Jana Zelenková, Luka: starostka Lenka Markvartová, Mimoň: starosta František Kaiser, Noviny pod Ralskem: starostka Veronika Jírová, Nový Oldřichov: starostka Marcela Novotná, Okna: starostka Eva Müllerová, Pertoltice pod Ralskem: starosta Petr Selinger, Skalka u Doks: starostka Jana Procházková, Sosnová: starostka Jindřiška Halasníková, Stráž pod Ralskem: starosta Zdeněk Hlinčík, Stružnice: starosta Ing. Jan Mečíř, Tachov: starosta Martin Píša, místostarosta Miroslav Bambas, Velenice: starostka Šárka Zárubová, Velký Valtinov: starosta Josef Lukavec, Zahrádky: starosta Ladislav Chvojka, Zákupy: starosta Ing. Radek Lípa, místostarostka Iva Kreisingerová, Žandov: starosta Zbyněk Polák, Ždírec: starostka Hana Jelínková,

Frýdlantsko

Bílý Potok: starosta Vladimír Hanzl, Bulovka: starostka Romana Šidlová, Černousy: starosta Miroslav Richter, Dětřichov: starosta Daniel Kopecký, Habartice: starosta Ing. Bc. Stanislav Briestenský, místostarosta František Kryšpín, Hejnice: starosta Jaroslav Demčák, Heřmanice: starosta Vladimír Stříbrný, Horní Řasnice: starosta Radek Haloun, Jindřichovice pod Smrkem: starosta Pavel Novotný, Krásný Les: starostka Stanislava Piňevská, Kunratice: starosta Milan Götz, Lázně Libverda: starosta Ing. Jan Pospíšil, Pertoltice: starosta Viktor Podmanický, Višňová: starosta Tomáš Cýrus,

Jablonecko

Bedřichov: starosta Petr Holub, Janov nad Nisou: starosta Mgr. Daniel David, Josefův Důl: starosta Jan Miksa, Lučany nad Nisou: starosta Jiří Řešátko, Nová Ves nad Nisou: starosta Milan Fiala, Rádlo: starosta Ing. Miroslav Šikola, Rychnov u Jablonce nad Nisou: starosta Bc. Tomáš Levinský,

Jilemnicko

Bukovina u Čisté: starosta Jiří Hanousek, Čistá u Horek: starosta Ladislav Jiřička, Horka u Staré Paky: starosta František Sedlák, místostarostka Jana Bajerová, Horní Branná: starosta Luboš Zimmermann, Jestřabí v Krkonoších: starostka Bc. Zdeňka Haasová, místostarostka Semta Pokorná, Jilemnice: starostka Ing. Jana Čechová, Kruh: starosta Jiří Sedláček, Levínská Olešnice: starostka Zdeňka Nosková, Martinice v Krkonoších: starosta Leoš Mejvald, Mříčná: starostka Jana Holcová, Peřimov: starostka Bohuslava Holubcová, Rokytnice nad Jizerou: starosta Ing. Petr Matyáš, Roztoky u Jilemnice: starosta Osvald Süss, Studenec: starosta Mgr. Jiří Ulvr, místostarosta Ing. Josef Boura, Svojek: starosta Josef Dejmek, Víchová nad Jizerou: starosta Ing. Zbyněk Hrubec, místostarosta Mgr. Miroslav Kobr, Vítkovice v Krkonoších: starosta Milan Rychtr,

Liberecko

Bílá: starosta František Pospíšil, Bílý Kostel nad Nisou: starosta Ing. Jiří Formánek, místostarostka Irena Kostelencová, Český Dub: starosta PhDr., Ph.D. Jiří Miler, Dlouhý Most: starostka Ing. Běla Ivanová, Hodkovice nad Mohelkou: starostka Markéta Khauerová, místostarostka Helena Řezáčová, Hrádek nad Nisou: starosta Josef Horinka, místostarosta Pavel Farský, Chotyně: starostka Jana Mlejnecká, místostarostka Ivana Morgensternová, Chrastava: starosta Ing. Michael Canov, místostarostka Zita Václavíková, Jablonné v Podještědí: starosta Jiří Rýdl, Janovice v Podještědí: starosta Jiří Svoboda, místostarosta Bohumil Zvolánek, Jeřmanice: starostka Mgr. Helena Fiebigerová, Kryštofovo Údolí: starosta Tomáš Zelený , místostarosta Pravoslav Svačinka, Křižany: starosta Bc. Václav Honsejk, Mníšek: starosta Roman Slezák, místostarostka Kamila Drobná, Nová Ves: starostka Renata Hajnová, Oldřichov v Hájích: starosta Jaromír Tichý, místostarosta Václav Knespl, Proseč pod Ještědem: starostka Jana Švehlová, Rynoltice: starosta Ing. Jan Vacek, místostarostka Soňa Postlová, Šimonovice: starostka Leona Vránová, Vratislavice: starosta Lukáš Pohanka, místostarosta Jiří Mejsnar, Zdislava: starosta Zbyněk Fetr,

Novoborsko

Chotovice: starosta Bohumil Mráček, Kamenický Šenov: starosta Bc. František Kučera, Krompach: starosta František Audes, Kunratice u Cvikova: starosta Karel Minařík, Mařenice: starostka Dagmar Novotná, Nový Bor: starosta Mgr. Jaromír Dvořák, místostarostka Stanislava Silná, Okrouhlá: starosta Jiří Vosecký, Polevsko: starosta Martina Rašínová , Prysk: starosta Jan Sviták, Radvanec: starosta Ing. Petr Ullrich, Skalice u České Lípy: starosta Jiří Löffelmann, Sloup v Čechách: místostarostka Jana Pejčinovičová, Svojkov: starosta Gustav Pilz, Svor: starostka Ing. Kateřina Jonáková,

Semilsko

Benešov u Semil: starosta Dalibor Lampa, Bozkov: starosta Stanislav Doubek, Háje nad Jizerou: starosta Ing. Jaroslav Křapka, Chuchelna: starosta Ing. Tomáš Šimek, Jesenný: starosta Petr Hlůže, Košťálov: starostka Lenka Cincibusová, Lomnice nad Popelkou: starosta Mgr. Josef Šimek, místostarosta Ing. Rajm Zdeněk, Příkrý: starosta Libor Novák, Semily: starostka Lena Mlejnková, místostarosta Tomáš Sábl, Slaná: starostka Iveta Pěničková, Veselá: starosta František Hanyš, Vysoké nad Jizerou: starostka Mgr. Lucie Strnádková, místostarosta Ing. jaroslav Nechanický,

Tanvaldsko

Desná: starosta Jaroslav Kořínek, Harrachov: starostka Eva Zbrojová, Jiřetín pod Bukovou: starosta Ing. Josef Kucin, Kořenov: starosta Luboš Marek, Plavy: starostka Věra Mužíčková, Tanvald: starosta Mgr. Vladimír Vyhnálek, Velké Hamry: starosta Ing. Jaroslav Najman, Zlatá Olešnice: starosta Jiří Černý,

Turnovsko

Frýdštejn: starosta Pavel Müller   , Hrubá Skála: starostka Jitka Šimková, Jenišovice: starosta Bohumil Bradáč, Kacanovy: starosta Michal Nožička, místostarostka Marcela Červová, Karlovice: místostarostka Vlasta Špačková, Kobyly: starosta Jaroslav Červa, Ktová: starostka Jiřina Bobková, Loučky: starostka Lenka Kvintusová, Malá Skála: starosta Michal Rezler, Mírová pod Kozákovem: starosta Jaroslav Votrubec, Modřišice: starosta Michal Smidžár    , Ohrazenice: starosta František Novák, Paceřice: starosta Ing. Václav Sodomka, Přepeře: starosta Ing. Luděk Sajdl, Radimovice: starostka Mgr. Dagmar Šrytrová, Sychrov: starostka Jaroslava Kvapilová, Tatobity: starostka Lenka Malá, Turnov: starosta Ing. Tomáš Hocke, Žďárek: starostka Iva Havlíková, Žernov: starosta Mgr. Zdeněk Mrkvička,

Železnobrodsko

Držkov: starostka Jiřina Voláková, Líšný: starosta ing. Jiří Mikeš, Skuhrov: starosta Tomáš PAVLATA, Vlastiboř: starosta František Barták, Zásada: starostka Andrea Princová, Železný Brod: starosta Mgr. František Lufinka,