Řady členů hnutí Starostové pro Liberecký kraj (SLK) rozšířil dlouholetý a zkušený starosta Albrechtic v Jizerských horách a současně také senátor za Jablonecko a Semilsko Jaroslav Zeman. Členem SLK se stal dnes, 1. prosince 2020.

Dlouholetý starosta a senátor je novým členem SLK

V roce 2018, při mé druhé kandidatuře do Senátu Parlamentu ČR jsem kandidoval za SLK a ODS. Součástí mé kandidatury byly dohody mezi vedením SLK a vedením ODS, které jsou nyní mým vstupem do SLK naplněny,“ říká ke svému vstupu do hnutí Jaroslav Zeman. I nadále zůstává členem senátního klubu ODS.

Starostové ve svých řadách novou posilu vítají, zvlášť když jde o starostu s dlouholetými zkušenostmi a výbornou orientací v regionu.

Jaroslav Zeman je dlouholetým úspěšným podnikatelem a starostou Albrechtic v Jizerských horách, v Senátu vždy hájil zájmy obcí a měst a lidí, kteří žijí na venkově. Jsem rád, že se rozhodl s námi ještě více spolupracovat a vstoupil do SLK,“ okomentoval předseda SLK Martin Půta.

Kdo je Jaroslav Zeman:

  • Od roku 2006 do současnosti je starostou Albrechtic v Jizerských horách, kde působí v zastupitelstvu obce již od roku 2002.
  • Od roku 2012 dosud je senátorem za Jablonecko a Semilsko v Senátu Parlamentu ČR.
  • Jeho jméno je spjato se společností DETOA Albrechtice (dříve TOFA), jíž úspěšně v roce 1991 zprivatizoval a povedlo se tak díky tomu udržet v našem regionu i celé zemi ojedinělou výrobu dřevěných hraček a mechanik do klavírů.

Tisková zpráva SLK, 1. prosince 2020

Tento web neukládá žádné cookies ani nepoužívá jiné sledovací prvky. Jediné cookies mohou pocházet z Facebook widgetu na titulní stránce.