Starostové pro Liberecký kraj zakončí svou volební kampaň v Jablonci nad Nisou

Volební kampaň politického hnutí Starostové pro Liberecký kraj vyvrcholí v Jablonci nad Nisou.

Na čtvrtek 16. října 2008 si pro nás připraví příjemné odpoledne plné hvězd. Atraktivní program začne v magické hodině 15:00 (č.15 bylo stanoveno pro hnutí právě v nadcházejících volbách).

Zábavné chvíle jsou připraveni nám zpříjemnit věhlasní Vrabčáci, pěvecký dětský sbor z Jablonce. V bohatém programu se nám také představí i skupina Jana Krajníka „Mandragora“. Toto hudební těleso si pro své posluchače připravilo na konec tohoto roku překvapení v podobě nového CD. A proto se můžeme těšit na zajímavé vystoupení této známe hudební skupiny.

K hudbě také patří i rytmický pohyb a do moderní doby jak jinak než moderní tance. Taneční skupina X-DANCE je připravena představit svou nejúspěšnější sestavu, se kterou získala na ME v Dánsku vynikající 3.místo.

Vyvrcholením kulturního programu bude jistě vystoupení Leony Machálkové, která svým zpěvem přijede podpořit myšlenky, které hnutí „Starostů“ představuje.

V průběhu celé akce bude i postupné představování jednotlivých kandidátů do zastupitelstva LK včetně samotného volebního programu.

Pro všechny věkové kategorie bude čekat také zajímavý dáreček.


Kontakt pro další informace:
Martin Půta
Mobil: +420 725 629 222

Tento web neukládá žádné cookies ani nepoužívá jiné sledovací prvky. Jediné cookies mohou pocházet z Facebook widgetu na titulní stránce.