Vyjádření Martina Půty k reakci médií na předvolební hru

Na našich stránkách můžete nalézt předvolební hru Starostů. Tato hra má za úkol přinést návštěvníkům našeho webu odreagování a klade si za cíl být vtipným zakončením tvrdě vedené předvolební kampaně, kampaně ve které byly voličům slibovány věci, které kraj neumí ovlivnit (zastavíme zdražování, zrušíme zdravotní poplatky) a na druhé straně straně bylo slíbeno, že vše co slíbí ostatní bude splněno a nebo již splněno bylo.

Pokud se hra někoho z Vás dotkla, chci konstatovat, že odmítáme násilí a hra nemá a neměla za cíl násilí propagovat ani k němu vyzývat. V poslední dnes upravené verzi hry na našich webových stránkách zmizely všechny předměty, které by mohly násilně působit. V naší hře kladete politikům trefně mířené otázky a ti, kterým takovou otázku položíte mizí v propadlišti dějin.

Ostatní politici projdou vchodem krajského úřadu a vítězem hry je ta strana, která získá většinu v zastupitelstvu (podle úrovně hry).

Naši volební kampaň bereme se vší vážností, chceme prosadit naše cíle a volební program, za který se postavilo 14 starostek. 57 starostů a 8 dalších osobností buďto účastí na kandidátce Starostové pro Liberecký kraj nebo vyslovením podpory této kandidátce.

Po celou dobu jsme se snažili o tomto volebním programu informovat voliče v Libereckém kraji a také je upozorňovat na skutečnost, že existuje alternativa vůči politickým stranám, která chce na kraji prosadit změnu k lepšímu a prosazovat zdravý rozum při rozhodování na úrovni kraje.

Většina celostátních médií dlouhodobě zjednodušuje politiku na souboj ČSSD a ODS, důkazem budiž i to, že naše kampaň zaměřená na důležitá témata a problémy kraje zaujala některá média výrazně méně než naše hymna, chemické pokusy nebo právě zmiňovaná hra. Přitom právě zmíněné části kampaně jsou pouze pokusem přinést do předvolebního období trochu odlehčení a úsměvu a také upozornit na to, že tady jsme...

Martin Půta, za Starosty pro Liberecký kraj

Tento web neukládá žádné cookies ani nepoužívá jiné sledovací prvky. Jediné cookies mohou pocházet z Facebook widgetu na titulní stránce.