S drakem rval se Michael podpořilo Starosty

Občanské sdružení S drakem rval se Michael žádá všechny své příznivce, přátele a kamarády, kteří se rozhodli v nadcházejících krajských volbách volit Aleše Hořeního (na č. 5 kandidátky SZ) a tím pádem Stranu Zelených, pro jeho aktivní činnost proti severní variantě silnice R35 přes Český ráj, aby tak nečinili. Důvodem je naprosto bezprecedentní, politikářské a hlavně bezdůvodné vyškrtnutí Aleše Hořeního z kandidátky SZ těsně před zahájením voleb.

Žádáme všechny spřízněné voliče, kterým záleží na krajině Českého ráje, aby nevolili v Libereckém kraji zelené kandidáty vzhledem k jejich neetickému chování, ale ve volbách do Zastupitelstva Libereckého kraje osobně podpořili leadera kandidátky Starostové pro Liberecký kraj pana Martina Půtu, případně kandidáty jiných stran, kteří se v uplynulých letech angažovali ve věci R 35. Věříme, že Martin Půta je zárukou dalšího konzistentního postupu proti severní variantě R35. Děkujeme.

Za Občanské sdružení S drakem rval se Michael

Milan Vašák

Tento web neukládá žádné cookies ani nepoužívá jiné sledovací prvky. Jediné cookies mohou pocházet z Facebook widgetu na titulní stránce.