Martin Půta: Pamflety ani smyšlená trestní oznámení mě nezastaví.

Šíření pamfletu „Půtova tajná polská tvář“ a podání trestního oznámení na základě toho, že se něco povídá na univerzitě, o které oznamovatel ani neví kde je, mě jen utvrzuje v tom, že existují lidé, kteří mají oprávněnou obavu z prověřování smluv uzavřených Libereckým krajem a jeho firmami v posledních čtyřech letech.

V sobotu 10.listopadu 2012 se po internetu a mailových adresách mých známých a přátel začal šířit dokument s názvem Půtova tajná polská tvář nepodepsaného autora, který je obsažen v příloze č.2 tohoto článku.
Včera, v sobotu 17.listopadu 2012 ve večerních hodinách byl tento pamflet následován dokumentem z nascanovaným Trestním oznámením na moji osobu s údajné podvodné získání titulu bakaláře na Metropolitní univerzitě Praha. Podvod by měl podle oznamovatele Jana Bureše spočívat v tom, že jsem ke své bakalářské práci použil práci mojí manželky Sylwie Půta – Swiercz. Trestní oznámení pravděpodobně šíří jeho oznamovatel, tedy jakýsi Jan Bureš z Prahy, ročník 1979. Kopie tohoto trestního oznámení, kterou jsem obdržel emailem hned od několika známých a přátel, je přílohou číslo 3 a 4 tohoto článku.

Svědomí mám čisté a celých deset let na hrádecké radnici si zakládám na tom, že člověk má dělat věci tak, aby mohl klidně spát a dívat se všem do očí.
Svou bakalářskou práci s názvem „Veřejná správa na komunální úrovni, v Polsku, Sasku a Česku“ jsem psal sám a jejím vedoucím byl uznávaný odborník na volební systémy PhDr. Petr Juptner, ředitel Institutu politologických studií, Katedra politologie, Fakulta sociálních věd Karlovy univerzity v Praze. Práci jsem odevzdal 30.června 2010 a obhajoval jsem ji 3. září 2010. Kompletní bakalářská práce je přílohou číslo 1 tohoto článku.
Moje žena studovala v Polsku vysokou školu zcela jiného zaměření a to v době, kdy jsme se vůbec neznali. Svou bakalářskou práci obhájila 9.července 2001 na VŠ Tadeusze Katarbinskiego, Zielenia Gora, téma její práce bylo Individualizace péče a terapie v Ústavech sociální péče na příkladu osoby s mentálním postižením. Magisterskou práci obhájila moje žena 9.července 2003 na Univerzitetu Zielenogorskem, Zielena Gora, téma její magisterské práce bylo Agresivní chování mezi žáky v období dospívání.
Podání trestního oznámení a také jeho šíření po internetu a mailových adresách vnímám jako pokus o zastrašení a znejistění situace při vytváření nové krajské vlády a to ještě před volbou nového hejtmana Libereckého kraje 27.listopadu 2012. Šíření pamfletu „Půtova tajná polská tvář“ a podání trestního oznámení na základě toho, že se něco povídá na univerzitě, o které oznamovatel ani neví kde je, mě jen utvrzuje v tom, že existují lidé, kteří mají oprávněnou obavu z prověřování smluv uzavřených Libereckým krajem a jeho firmami v posledních čtyřech letech.
O dalších krocích směrem k trestnímu oznámení a podání žaloby na poškození mého dobrého jména se ještě dnes poradím se svým právním zástupcem. O svém rozhodnutí v této záležitosti Vás budu zítra informovat. Na zítřejší tiskové konferenci jsem také připraven novinářům předložit svou bakalářskou práci a indexy své ženy.

Bakalářská práce
Půtova tajná polská tvář
Trestní oznámení: strana 1, strana 2

Tento web neukládá žádné cookies ani nepoužívá jiné sledovací prvky. Jediné cookies mohou pocházet z Facebook widgetu na titulní stránce.