Kandidát na senátora Vosecký má nový web i číslo pro volební lístek

Číslo osm přiřadil los kandidátovi do senátních voleb starostovi Okrouhlé Jiřímu Voseckému. Pod tímto číslem ho tak voliči najdou na volebním lístku pro senátní obvod č. 36 Česká Lípa.

Voseckého los potěšil a číslo osm vnímá jako silné číslo, které by mu v nadcházejících volbách mohlo s trochou nadsázky přinést štěstí.

Osmička je nejvytrvalejší a také nejsilnější ze všech energií, nepodléhá snadno stresům, nátlaku a napětí. Dokáže být pružná a rychle se vzpamatovat, znovu nabýt sil,“ pochvaluje si Jiří Vosecký.

Kromě toho osmička naležato symbolizuje nekonečno.

Určitě nechci být v Senátu do nekonečna, ale na šest let mám nekonečné množství nápadů, myšlenek a energie,“ podotýká s úsměvem Vosecký.

Kandidát na senátora za Českolipsko nedávno představil také své nové webové stránky www.JiriVosecky.cz, které představují Voseckého osobu, práci i podporovatele v čele s hejtmanem Libereckého kraje Martinem Půtou. Přičemž nejde jen o prostý seznam jmen, podporovatelé z řad politiků a osob veřejného života zde uvádějí svůj konkrétní důvod k podpoře.

Volby do Senátu Parlamentu České republiky se uskuteční 10. a 11. října 2014 a Jiří Vosecký kandiduje za hnutí Starostové pro Liberecký kraj.

TZ ke stažení ve formátu DOCx


Jiří Vosecký, e-mail: Info@JiriVosecky.cz, web: www.jirivosecky.cz, mobil: 721 716 194

Tento web neukládá žádné cookies ani nepoužívá jiné sledovací prvky. Jediné cookies mohou pocházet z Facebook widgetu na titulní stránce.