kandidát SLK Bc. František Kučera

Bc. František Kučera

41
52 let, Kamenický Šenov
stavební technik, bývalý starosta Kamenického Šenova od roku 2010 do 15.7. 2020, člen Výboru cestovního ruchu, památkové péče a kultury LK
bez politické příslušnosti

Vzdělání:

  • SPŠ Stavební Děčín, obor pozemní stavby
  • Univerzita Jana Ámose Komenského Praha, obor andragogika

Předchozí zaměstnání:

  • 1994 - 2010 Městský úřad Kamenický Šenov - vedoucí odboru rozvoje města a stavebního úřadu
  • 1986 - 1994 LUSTRY Kamenický Šenov - investiční a stavební technik

Záliby:

  • sport, cestování.

Zajímavost:

  • Člen Fotbalová reprezentace starostů obcí a měst České republiky, účastník ME 2016 v Uherském Hradišti

Proč jdu do voleb?

Jedná se o hnutí, kde se používá zdravý selský rozum, naslouchá se lidem, dělá se praktická, odpovědná a užitečná politika pro lidi. Je to parta prověřených starostek a starostů, ze všech koutů Libereckého kraje, a já jsem hrdý, že na této kandidátce mohu být. Nemám rád lidi, kteří jenom sedí a říkají, že něco nejde. Naopak se snažím pracovat na věcech, které jsou něčím nové a přinášejí prospěch všem. Nikdy jsem nebyl a nejsem členem žádné politické strany. Celý život spoléhám hlavně na sebe a své schopnosti. Jsem patriotem Kamenického Šenova, ale také Libereckého kraje. A proto chci, aby se o Libereckém kraji nahlas říkalo, že je to místo s dobrou adresou. Takto smýšlí všech 50 kandidátů na kandidátce SLK, a proto ji také podporuji. Současné vedení kraje si uvědomilo, že investice do vzdělávání jsou nezbytné. Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s. je významné zdravotnické zařízení ve vlastnictví Libereckého kraje. Poskytuje lůžkovou i ambulantní péči pro skoro 110 000 občanů libereckého kraje včetně občanů Kamenického Šenova. Do tohoto zdravotnického zařízení, které bylo postaveno v 70. letech 20. století se skoro 40 let neinvestovalo. Jsem rád, že současné vedení kraje postupně toto zařízení opravuje a modernizuje. Stav komunikací je neuspokojivý v celém kraji. Osobně si myslím, že oprava a rekonstrukce krajských komunikací začíná být krajskou prioritou. Je stanoven závazný plán oprav krajských silnic, který se projednává s dotčenými městy a obcemi.

Tento web neukládá žádné cookies ani nepoužívá jiné sledovací prvky. Jediné cookies mohou pocházet z Facebook widgetu na titulní stránce.