kandidát SLK Bohumil Mráček

Bohumil Mráček

29
48 let, Chotovice
specialista pro rozvoj území, bývalý starosta Chotovic
Starostové pro Liberecký kraj

V roce 1998 jsem se přistěhoval z „velkoměsta“ České Lípy do naší malé vesničky Chotovice u Nového Boru a postupem času, při seznamování se s životem okolo mě, jsem zjistil, že lidé na vsi k sobě mají daleko blíž než ve městech. Více spolu komunikují, více si pomáhají a to mě v roce 2006 přivedlo k myšlence kandidovat do zastupitelstva obce a tím se do tohoto života zapojit aktivněji. Od té doby jsem měl příležitost pracovat pro občany naší obce jako starosta krásných dvanáct let. Za tu dobu se pár věcí nepodařilo, některé kroky bych s odstupem času možná udělal jinak, ale spousta projektů se podařila – výstavba komunikací, péče o zeleň, obnova veřejného osvětlení, protipovodňová opatření, rekonstrukce obecního domu a obnova přilehlého lesoparku v místě bývalých lázní. Díky výše uvedeným aktivitám věřím, že jsem tak přispěl k lepšímu životu v naší obci. V roce 2018 jsem se rozhodl již nekandidovat a více se věnovat rodině a mému, v té době pětiletému, synovi.

Letos na jaře jsem dostal nabídku od mého kamaráda, a mimo jiné předsedy Svazku obcí Novoborska Jana Svitáka, abych se přidal do týmu a pomohl s agendou rozvoje obcí Novoborska. Protože mě tato práce vždy bavila, tak jsem nabídku na pozici specialisty pro rozvoj území přijal a po dvouleté přestávce jsem tak dostal opět možnost dělat užitečné aktivity nejen pro „moje“ Chotovice, ale dalších osmnáct obcí a měst v našem regionu.

Tento web neukládá žádné cookies ani nepoužívá jiné sledovací prvky. Jediné cookies mohou pocházet z Facebook widgetu na titulní stránce.