kandidát SLK Ing. Tomáš Hocke

Ing. Tomáš Hocke

5
45 let, Turnov
starosta Turnova, krajský zastupitel, místopředseda Sdružení obcí Libereckého kraje, projektant
bez politické příslušnosti

Povoláním projektant, architekt staveb, v roce 2013 jsem byl zvolen starostou Turnova. K nejzajímavějším projekčním úkolům, které jsem v Turnově řešil, patří bezesporu rekonstrukce synagogy a Kamenářský dům v sousedství Muzea Českého ráje. Dlouhodobě se věnuji činnosti turnovských skautů. Mám ženu Martinu a dcery Veroniku, Elišku a Kateřinu. Relaxuji vysokohorskou turistikou, trochu jezdím na běžkách a obdivuji lidovou architekturu Českého ráje.

Zastupitelem Libereckého kraje jsem se stal v roce 2016. Z pozice zastupitele vedu finanční výbor, byl jsem u vzniku komise architektů, věnoval jsem se projektům Centra urgentní medicíny KNL, řešení veřejného prostoru okolo sídla Libereckého kraje nebo koordinoval projekt Rekonstrukce silnice II/610 z Turnova na hranice kraje.

Proč jdu do voleb?

Liberecký kraj je jedno z nejkrásnějších míst naší vlasti. Jsme krajem malým, ale snad šikovným. Všichni máme k sobě blízko a chceme, aby se nám zde dobře žilo. Nejenom nám, ale i našim dětem. Proto je třeba se vedle všedních povinností podívat i trochu na horizont. Přiblížit se k vizím například rychlé železnice do Prahy, nové silnice do Hradce Králové, ochránit kraj proti dolu Turow, postavit Centrum urgentní medicíny, konkrétněji posunout rozvoj bývalého vojenského prostoru Ralsko, více zadržovat vodu v krajině či lépe dopravně napojit Frýdlantsko, Semilsko a Jilemnicko. Bude mně ctí spolupracovat.

Tento web neukládá žádné cookies ani nepoužívá jiné sledovací prvky. Jediné cookies mohou pocházet z Facebook widgetu na titulní stránce.