kandidát SLK Jana Holcová

Jana Holcová

34
50 let, Mříčná
starostka Mříčné
bez politické příslušnosti

Jako neuvolněná starostka obce Mříčná pracuji již 12 let, povoláním jsem účetní. V zastupitelstvu jsem působila druhé volební období, kdy jsem v polovině byla zvolena starostkou za místní spolek TJ Sokol. Po celé mé starostování mám štěstí na šikovné a ochotné spoluobčany a kolegy zastupitele, mimo jiné se můžeme pochlubit naším úspěchem a vítězstvím v soutěži Vesnice roku Libereckého kraje 2015.

Jsem na naši obec a její rozkvět hrdá a věřím, že se nám ji společně podaří dál rozvíjet ke spokojenosti nejen místních občanů ale i návstěvníků, kteří k nám během roku zavítají.

Do voleb vstupuji jako podporovatelka Starostů pro Liberecký kraj, lidí, za kterými jsou vidět výsledky ať už jako zkušených zastupitelů kraje nebo jako starostů v obcích, kterým stejně jako mně záleží na spokojeném životě v místech kde žijeme. Kraj, vedený Martinem Půtou a jeho kolegy, plně podporuje život jak větších měst našeho kraje, tak i menších obcí jakou je Mříčná, a proto mají moji plnou podporu.

Tento web neukládá žádné cookies ani nepoužívá jiné sledovací prvky. Jediné cookies mohou pocházet z Facebook widgetu na titulní stránce.