NÁŠ KRAJ, NÁŠ DOMOV, NÁŠ PLÁN

Ing. Petr Matyáš

kandidát SLK Ing. Petr Matyáš
26
44 let, Rokytnice nad Jizerou
starosta Rokytnice nad Jizerou
Starostové pro Liberecký kraj

Vystudoval jsem stavební fakultu ČVUT, obor pozemní stavby a architektura. Již během studia i po jeho ukončení jsem pracoval jako projektant. V roce 2003 jsem byl zvolen, v pouhých 27 letech, starostou tehdy nejzadluženějšího města v ČR. Dluhy se podařilo vyřešit a starostou našeho krásného města jsem dodnes.

S manželkou Janou máme dva syny, sedmiletého Ondru a desetiletého Vojtu.

Kromě rodiny je mým velkým koníčkem hasičina. Od roku 2005 jsem starostou SDH Rokytnice, předtím jsem 5 let vykonával funkci velitele jednotky.

Během mého starostování se podařilo v našem městě zrealizovat velkou spoustu potřebných akcí. Byl dobudován vodovod a kanalizace na většině území města, byly zatepleny a jsou posupně rekonstruovány budovy základní školy, školek, Domu dětí a mládeže, byla opravena většina drobných památek, byla opravena většina místních komunikací a mostů včetně dvou velkých mostů přes Jizeru, postupně je rekonstruována historická budova radnice a mnohé další. Ohromné množství práce je však stále před námi. Připravujeme přestavbu bývalé závodní jídelny na kulturní centrum, výstavbu domu pro seniory, v rámci rekonstrukce krajské komunikace výstavbu a rekonstrukci chodníků a spoustu dalších akcí.

Proč jdu do voleb:

Starostové pro Liberecký kraj v čele s hejtmanem Martinem Půtou již několikrát dokázali, že je možné řídit kraj stejně zodpovědně jako obce.

Kontinuita ve vedení kraje, které zná problémy obcí a podporuje jejich rozvoj, je pro nás velmi důležitá. Z tohoto důvodu chci svoji kandidaturou podpořit SLK a byl bych velmi rád, kdyby mohli Starostové ve vedení kraje pokračovat v práci i v dalším volebním období.

MENU

Tento web neukládá žádné cookies ani nepoužívá jiné sledovací prvky. Jediné cookies mohou pocházet z Facebook widgetu na titulní stránce.