NÁŠ KRAJ, NÁŠ DOMOV, NÁŠ PLÁN

Ing. Vladimír Boháč

kandidát SLK Ing. Vladimír Boháč

Dlouholetý předseda okresní organizace ČUS (ČSTV) v okrese Liberec (od r. 1990 - dosud), zakládající člen Krajské organizace ČUS Libereckého kraje v r. 2001 a doposud její jediný předseda.

Zastupitel Libereckého kraje za sportovce na kandidátce SLK jak v r. 2012, tak i v r. 2016, předseda Výboru pro sport zastupitelstva LK.

Jsem ženatý, mám dvě dospělé děti (43 a 41 let) a čtyři vnoučata. Volný čas naplňuji aktivním sportem (kola, lyže, turistika), rád zajdu do divadla, a když je více času, sáhnu i po pěkné knížce.

Proč kandiduji:

Třicet let se pohybuji ve sportovním prostředí a velice dobře vím, jak, když jsou naši sportovci velice úspěšní, je na ně hrdá veliká část národa. Tato hrdost je však velice často zapomenuta ihned, když sport chce a potřebuje podporu a finanční prostředky. A tak důvodem mé kandidatury je snaha o vytváření lepších podmínek pro sport, sportovce a sportování vůbec.

V práci zastupitele bych také chtěl pomoci k úspěšné dostavbě liberecké nemocnice, řešení problémů s vodou v příhraničí, které jsou způsobeny těžbou uhlí v polských dolech, k dostavbě okolí sídla Libereckého kraje.

MENU

Tento web používá cookies pouze pro měření návštěvnosti