NÁŠ KRAJ, NÁŠ DOMOV, NÁŠ PLÁN

Jaroslav Demčák

kandidát SLK Jaroslav Demčák
13
42 let, Hejnice
starosta Hejnic
Starostové pro Liberecký kraj

Přes původní povolání dřevorubce, posléze učitele odborného výcviku na lesnické škole, jsem byl v letech 2006 – 2014 místostarostou a následně od roku 2014 starostou Hejnic. Mezi nejdůležitější úkoly, které jsme v Hejnicích řešili, byla výstavba 3. etapy kanalizace a hlavně výstavba nové mateřské školy pro 155 dětí, která finišuje v této době. Mám partnerku Petru, se kterou rád relaxuji u koní či na koloběžce nebo kole a v zimním období spolu krotíme sáňkařské dráhy, případně mi Petra pomáhá sbírat se z pádů v běžkařských stopách v Jizerkách. Taktéž nevynechám jedinou možnost kulturního vyžití hlavně v podobě koncertů a festivalů, kde sbírám inspiraci na Hejnické slavnosti, které každoročně pořádám.

Proč jdu do voleb?

Liberecký kraj je moc malý na to, abychom si říkali, že se nás krajská politika a vedení kraje netýká. A protože vím ze své pozice starosty malého města, jak moc věcí umí kraj ovlivnit, rozhodnout a pomoci, chtěl bych se zapojit do rozhodování o směřování našeho krásného kraje v následujících letech. Navíc do klání o krajské volby nastupuji v dresu Starostů pro Liberecký kraj, takže bych chtěl navázat a pomoci jim s úspěšným vedením a formováním kraje pod Ještědem. Nechci se vázat pouze na problémy mého Frýdlantska jako je dopravní napojení, ohrožení pitné vody dolem Turów či ekonomickým vyloučením, ale pracovat na krajských problémech a potřebách ze všech koutů našeho kraje.

MENU

Tento web neukládá žádné cookies ani nepoužívá jiné sledovací prvky. Jediné cookies mohou pocházet z Facebook widgetu na titulní stránce.