MAPA podporovatelů (starostové a místostarostové obcí)

Českolipsko

Bezděz: starosta Jaroslav Cinkl, Bohatice: starosta Eva Lacková, Brniště: starosta Ivan Pastorek, Doksy: starosta Eva Burešová, Dubá: starosta Mgr. Zdeňka Šepsová, místostarosta Tomáš Novák, Dubnice: starosta Bc. Jarmila Čmugrová, Hamr na Jezeře: starosta Milan Dvořák, Chlum: starosta Josef Vítek, Jestřebí: starosta Ing. Karel Schreiner, místostarosta MIlan Martínek, Kozly: starosta Jitka Kýhosová, Kvítkov: starosta Jana Zelenková, Luka: starosta Lenka Markvartová, Mimoň: starosta František Kaiser, Noviny pod Ralskem: starosta Veronika Jírová, Nový Oldřichov: starosta Marcela Novotná, Okna: starosta Eva Müllerová, Pertoltice pod Ralskem: starosta Petr Selinger, Skalka u Doks: starosta Jana Procházková, Sosnová: starosta Jindřiška Halasníková, Stráž pod Ralskem: starosta Zdeněk Hlinčík, Stružnice: starosta Ing. Jan Mečíř, Tachov: starosta Martin Píša, místostarosta Miroslav Bambas, Velenice: starosta Šárka Zárubová, Velký Valtinov: starosta Josef Lukavec, Zahrádky: starosta Ladislav Chvojka, Zákupy: starosta Ing. Radek Lípa, místostarosta Iva Kreisingerová, Žandov: starosta Zbyněk Polák, Ždírec: starosta Hana Jelínková,

Frýdlantsko

Bílý Potok: starosta Vladimír Hanzl, Bulovka: starosta Romana Šidlová, Černousy: starosta Miroslav Richter, Dětřichov: starosta Daniel Kopecký, Habartice: starosta Ing. Bc. Stanislav Briestenský, místostarosta František Kryšpín, Hejnice: starosta Jaroslav Demčák, Heřmanice: starosta Vladimír Stříbrný, Horní Řasnice: starosta Radek Haloun, Jindřichovice pod Smrkem: starosta Pavel Novotný, Krásný Les: starosta Stanislava Piňevská, Kunratice: starosta Milan Götz, Lázně Libverda: starosta Ing. Jan Pospíšil, Pertoltice: starosta Viktor Podmanický, Višňová: starosta Tomáš Cýrus,

Jablonecko

Bedřichov: starosta Petr Holub, Janov nad Nisou: starosta Mgr. Daniel David, Josefův Důl: starosta Jan Miksa, Lučany nad Nisou: starosta Jiří Řešátko, Nová Ves nad Nisou: starosta Milan Fiala, Rádlo: starosta Ing. Miroslav Šikola, Rychnov u Jablonce nad Nisou: starosta Bc. Tomáš Levinský,

Jilemnicko

Bukovina u Čisté: starosta Jiří Hanousek, Čistá u Horek: starosta Ladislav Jiřička, Horka u Staré Paky: starosta František Sedlák, místostarosta Jana Bajerová, Horní Branná: starosta Luboš Zimmermann, Jestřabí v Krkonoších: starosta Bc. Zdeňka Haasová, místostarosta Semta Pokorná, Jilemnice: starosta Ing. Jana Čechová, Kruh: starosta Jiří Sedláček, Levínská Olešnice: starosta Zdeňka Nosková, Martinice v Krkonoších: starosta Leoš Mejvald, Mříčná: starosta Jana Holcová, Peřimov: starosta Bohuslava Holubcová, Rokytnice nad Jizerou: starosta Ing. Petr Matyáš, Roztoky u Jilemnice: starosta Osvald Süss, Studenec: starosta Mgr. Jiří Ulvr, místostarosta Ing. Josef Boura, Svojek: starosta Josef Dejmek, Víchová nad Jizerou: starosta Ing. Zbyněk Hrubec, místostarosta Mgr. Miroslav Kobr, Vítkovice v Krkonoších: starosta Milan Rychtr,

Liberecko

Bílá: starosta František Pospíšil, Bílý Kostel nad Nisou: starosta Ing. Jiří Formánek, místostarosta Irena Kostelencová, Český Dub: starosta PhDr., Ph.D. Jiří Miler, Dlouhý Most: starosta Ing. Běla Ivanová, Hodkovice nad Mohelkou: starosta Markéta Khauerová, místostarosta Helena Řezáčová, Hrádek nad Nisou: starosta Josef Horinka, místostarosta Pavel Farský, Chotyně: starosta Jana Mlejnecká, místostarosta Ivana Morgensternová, Chrastava: starosta Ing. Michael Canov, místostarosta Zita Václavíková, Jablonné v Podještědí: starosta Jiří Rýdl, Janovice v Podještědí: starosta Jiří Svoboda, místostarosta Bohumil Zvolánek, Jeřmanice: starosta Mgr. Helena Fiebigerová, Kryštofovo Údolí: starosta Tomáš Zelený , místostarosta Pravoslav Svačinka, Křižany: starosta Bc. Václav Honsejk, Mníšek: starosta Roman Slezák, místostarosta Kamila Drobná, Nová Ves: starosta Renata Hajnová, Oldřichov v Hájích: starosta Jaromír Tichý, místostarosta Václav Knespl, Proseč pod Ještědem: starosta Jana Švehlová, Rynoltice: starosta Ing. Jan Vacek, místostarosta Soňa Postlová, Šimonovice: starosta Leona Vránová, Vratislavice: starosta Lukáš Pohanka, místostarosta Jiří Mejsnar, Zdislava: starosta Zbyněk Fetr,

Novoborsko

Chotovice: starosta Bohumil Mráček, Kamenický Šenov: starosta Bc. František Kučera, Krompach: starosta František Audes, Kunratice u Cvikova: starosta Karel Minařík, Mařenice: starosta Dagmar Novotná, Nový Bor: starosta Mgr. Jaromír Dvořák, místostarosta Stanislava Silná, Okrouhlá: starosta Jiří Vosecký, Polevsko: starosta Martina Rašínová , Prysk: starosta Jan Sviták, Radvanec: starosta Ing. Petr Ullrich, Skalice u České Lípy: starosta Jiří Löffelmann, Sloup v Čechách: místostarosta Jana Pejčinovičová, Svojkov: starosta Gustav Pilz, Svor: starosta Ing. Kateřina Jonáková,

Semilsko

Benešov u Semil: starosta Dalibor Lampa, Bozkov: starosta Stanislav Doubek, Háje nad Jizerou: starosta Ing. Jaroslav Křapka, Chuchelna: starosta Ing. Tomáš Šimek, Jesenný: starosta Petr Hlůže, Košťálov: starosta Lenka Cincibusová, Lomnice nad Popelkou: starosta Mgr. Josef Šimek, místostarosta Ing. Rajm Zdeněk, Příkrý: starosta Libor Novák, Semily: starosta Lena Mlejnková, místostarosta Tomáš Sábl, Slaná: starosta Iveta Pěničková, Veselá: starosta František Hanyš, Vysoké nad Jizerou: starosta Mgr. Lucie Strnádková, místostarosta Ing. jaroslav Nechanický,

Tanvaldsko

Desná: starosta Jaroslav Kořínek, Harrachov: starosta Eva Zbrojová, Jiřetín pod Bukovou: starosta Ing. Josef Kucin, Kořenov: starosta Luboš Marek, Plavy: starosta Věra Mužíčková, Tanvald: starosta Mgr. Vladimír Vyhnálek, Velké Hamry: starosta Ing. Jaroslav Najman, Zlatá Olešnice: starosta Jiří Černý,

Turnovsko

Frýdštejn: starosta Pavel Müller   , Hrubá Skála: starosta Jitka Šimková, Jenišovice: starosta Bohumil Bradáč, Kacanovy: starosta Michal Nožička, místostarosta Marcela Červová, Karlovice: místostarosta Vlasta Špačková, Kobyly: starosta Jaroslav Červa, Ktová: starosta Jiřina Bobková, Loučky: starosta Lenka Kvintusová, Malá Skála: starosta Michal Rezler, Mírová pod Kozákovem: starosta Jaroslav Votrubec, Modřišice: starosta Michal Smidžár    , Ohrazenice: starosta František Novák, Paceřice: starosta Ing. Václav Sodomka, Přepeře: starosta Ing. Luděk Sajdl, Radimovice: starosta Mgr. Dagmar Šrytrová, Sychrov: starosta Jaroslava Kvapilová, Tatobity: starosta Lenka Malá, Turnov: starosta Ing. Tomáš Hocke, Žďárek: starosta Iva Havlíková, Žernov: starosta Mgr. Zdeněk Mrkvička,

Železnobrodsko

Držkov: starosta Jiřina Voláková, Líšný: starosta ing. Jiří Mikeš, Skuhrov: starosta Tomáš PAVLATA, Vlastiboř: starosta František Barták, Zásada: starosta Andrea Princová, Železný Brod: starosta Mgr. František Lufinka,

Tento web používá cookies pouze pro měření návštěvnosti