NÁŠ KRAJ, NÁŠ DOMOV, NÁŠ PLÁN

Jan Sviták - Prysk

Nejnovější články v blogu:

Prysk (německy Preschkau) je obec v Libereckém kraji, okrese Česká Lípa, na západě Lužických hor, severně od Kamenického Šenova, v nadmořské výšce 468 metrů. Obec leží v CHKO Lužické hory, v údolí Pryského potoka.
Dnes má charakter rekreační obce. Žije zde 444 obyvatel.

Jan Sviták, starosta obce Prysk, předseda Svazku obcí Novoborsko, ženatý, dvě děti.

Aktuální zprávy z Facebooku

PADÁ STROMEK DO TVÝCH VLASŮ

MIMOŘÁDNÁ UDÁLOST Hasiči, Lesy ČR, ČEZ a nakonec skvělý Martin Šlajs a jeho motorová pila odvrátili hrozbu pádu poškozeného stromu na sousední domy a vedení NN. Hodně jsme si všichni oddechli a bylo to o fous....

Facebook

LÍPA MUSICA 2018 opět v Prysku Pro tento rok je domluven termín koncertu na 7.10. a v kostele sv. Petra a Pavla vystoupí německá vokální skupina SJAELLA. V sezóně 2018 pro Vás v Prysku dále připravujeme pásmo koncertů vážné hudby.

Facebook

ROZPIS HLAVNÍCH AKCÍ OBCE PRYSK JARO - LÉTO 2018 U nás se prostě pořád něco děje :-)

Knihovna Prysk

Škola Prysk pořádala školní kolo Recitační soutěže. Děti si zvolily krásné básničky a Knihovna nemohla chybět na této pěkné školní akci.

Facebook

KRAVMAGA V PRYSKU Již tuto sobotu 17.2. od 10 hod.proběhne na sále OÚ kurz sebeobrany. Zatím jsou ještě nějaká volná místa (přednostně pro občany a chalupáře Prysku). V případě zájmu piště na tel.č. 724 778 513. H.Sv.

Facebook

ZKOUŠKA NA ZÍTŘEK Zítra od 20 hodin hrajeme v Kamenickém Šenově Manželství. Foto z dnešní zkoušky od Petry Kotešovicové z nové scény v Kině Hvězda :-) Přijďte se na nás podívat.

Tento web používá cookies pouze pro měření návštěvnosti