NÁŠ KRAJ, NÁŠ DOMOV, NÁŠ PLÁN

Volby do Evropského parlamentu

Volby do Evropského parlamentu proběhnou v České republice 24. a 25. května 2019.
Volební stranou je koalice politického hnutí STAN a politické strany TOP 09
s názvem STAROSTOVÉ (STAN) s regionálními partnery a TOP 09.

Kandidátka pro volby do Evropského parlamentu 2019:

  1. Pospíšil Jiří, nominován TOP 09, Praha, právník, poslanec EP
  2. Polčák Stanislav, nominován STAN, Středočeský kraj, poslanec EP
  3. Niedermayer Luděk, nominován TOP 09, Praha, poslanec EP
  4. Sršeň Radim, nominován STAN, Olomoucký kraj, starosta obce Dolní Studénky
  5. Štěpánek Petr, nominován STAN (člen SZ), Praha, starosta Městské části Praha 4
  6. Ženíšek Marek, nominován TOP 09, Plzeňský kraj, výkonný ředitel think-tanku TOPAZ
  7. Pecková Gabriela, nominována TOP 09, Praha, lékařka
  8. Pavel Pavel, nominován STAN, Jihočeský kraj, technik a experimentální archeolog
  9. Springerová Pavlína, nominována STAN, Královéhradecký kraj, děkanka Filosofické fakulty Univerzity HK
  10. Bursíková Jacques Kateřina, nominována TOP 09, bývalá předsedkyně Evropského výboru Parlamentu ČR, politoložka, Praha
  11. Vais Vojtěch, nominován TOP 09, Středočeský kraj, právník
  12. Kulhánek Petr, nominován STAN, Karlovarský kraj, ekonom, bývalý primátor Karlových Varů
  13. Čižinský Kryštof, nominován TOP 09, Praha
  14. Žákovská Karolina, nominována STAN (člen SZ), Ústecký kraj, vysokoškolská pedagožka PrF UK, zastupitelka Ústí n. Labem
  15. Hruška Jakub, nominován TOP 09, Praha, přírodovědec
  16. Josef Horinka, nominován STAN, Liberecký kraj, starosta Hrádku nad Nisou a krajský zastupitel
  17. Auer Radovan, nominován TOP 09, Olomoucký kraj, ředitel veletrhu Svět knihy
  18. Opltová Michaela, nominována STAN, Plzeňský kraj, starostka obce Kozolupy
  19. Haken Roman, nominován TOP 09, Olomoucký kraj
  20. Vencálek Matouš, nominován STAN (člen SZ), Jihomoravský kraj, religionista
  21. Otys Lukáš, nominován TOP 09, Karlovarský kraj, podnikatel
  22. Černý Daniel, nominován STAN, Ústecký kraj, obchodní ředitel
  23. Fénix Tomáš Ignác, nominován TOP 09, Jihomoravský kraj, biozemědělec, viceprezident Evropské rady mladých zemědělců
  24. Vacková Hana, nominována STAN (člen SZ), Olomoucký kraj, středoškolská profesorka
  25. Radoměřská Terezie, nominována TOP 09, Praha, spisovatelka
  26. Kutílek Petr, nominován STAN (člen SZ), Praha, politolog
  27. Zapletal Radek, nominován TOP 09, Královehradecký kraj, podnikatel
  28. Ullmann Alois, nominován STAN, Praha, místopředseda iČesko a finanční specialista

Volební program ke stažení

Volební web Starostové a TOP 09

MENU

Tento web používá cookies pouze pro měření návštěvnosti