NÁŠ KRAJ, NÁŠ DOMOV, NÁŠ PLÁN

MAPA podporovatelů v roce 2020

Seznam podporovatelů ze 182 měst a obcí

Českolipsko

Bezděz: starosta Stanislav Sommer, Blatce: starostka Jindřiška Gabrielová Peprná, Bohatice: starosta Jiří Kováč, Brniště: starosta Michal Vinš, Česká Lípa: místostarosta Ing. Jaroslav Turnhöfer, Jakub Mencl - zastupitel, Štěpán Slaný - zastupitel, Markéta Červinková - krajská zastupitelka, Doksy: starostka Eva Burešová, Dubnice: starostka Bc. Jarmila Čmugrová, Hamr na Jezeře: starosta Milan Dvořák, Holany: starostka Bc. Andrea Subotová, Horní Police: starosta Luboš Paďour, Chlum: starosta Josef Vítek, Jestřebí: starosta Ing. Karel Schreiner, Kozly: starostka Jitka Kýhosová, Kvítkov: starostka Jana Zelenková, Luka: starostka Lenka Markvartová, Noviny pod Ralskem: starostka Veronika Jírová, Nový Oldřichov: starostka Marcela Novotná, Okna: starostka Eva Müllerová, Skalka u Doks: starostka Jana Procházková, Sosnová: starostka Jindřiška Halasníková, Stráž pod Ralskem: starosta Zdeněk Hlinčík, Tachov: starosta Martin Píša, Velenice: starostka Šárka Zárubová, Velký Valtinov: starosta Josef Lukavec, Zahrádky: starosta Ladislav Chvojka, Zákupy: starosta Ing. Radek Lípa, Žandov: starosta Zbyněk Polák, Ždírec: starostka Hana Jelínková,

Frýdlantsko

Bílý Potok: starosta Pavel Šercl, Bulovka: starostka Romana Šidlová, Černousy: starosta Miroslav Richter, Dětřichov: starostka Martina Kohoutová, Dolní Řasnice: starosta Marek Kratochvíl, Frýdlant: zastupitel MUDr. Michal Mrázek, Habartice: starosta Ing. Bc. Stanislav Briestenský, Hejnice: starosta Jaroslav Demčák, Heřmanice: starosta Vladimír Stříbrný, Horní Řasnice: starosta Radek Haloun, Jindřichovice pod Smrkem: starosta Pavel Novotný, Krásný Les: starostka Stanislava Piňevská, Kunratice: starosta Milan Götz, Lázně Libverda: starosta Ing. Jan Pospíšil, Pertoltice: starosta Viktor Podmanický, Raspenava: místostarosta Jaromír Hanzl, Višňová: starosta Tomáš Cýrus,

Jablonecko

Bedřichov: starosta Petr Holub, Dalešice: starostka Hana Vélová, Janov nad Nisou: starosta Mgr. Daniel David, Josefův Důl: starosta Jan Miksa, Lučany nad Nisou: starosta Jiří Řešátko, Maršovice: starosta Jiří Ouhrabka, Nová Ves nad Nisou: starosta Milan Fiala, Pulečný: starostka Jana Mališová, Rádlo: starosta Ing. Miroslav Šikola, Rychnov u Jablonce nad Nisou: starosta Bc. Tomáš Levinský,

Jilemnicko

Benecko: starosta Ing. Jaroslav Mejsnar, Bukovina u Čisté: starosta Jiří Ježek, Čistá u Horek: starosta Ladislav Jiřička, Horka u Staré Paky: starosta František Sedlák, Horní Branná: starosta Luboš Zimmermann, Jestřabí v Krkonoších: starostka Bc. Zdeňka Haasová, Kruh: starosta Jiří Sedláček, Levínská Olešnice: starostka Zdeňka Nosková, Martinice v Krkonoších: starosta Leoš Mejvald, Mříčná: starostka Jana Holcová, Paseky nad Jizerou: starostka Hana Růžičková, Peřimov: starosta Jan Jiřišta, Rokytnice nad Jizerou: starosta Ing. Petr Matyáš, Roztoky u Jilemnice: starosta Osvald Süss, Studenec: starosta Mgr. Jiří Ulvr, Svojek: starosta Josef Dejmek, Víchová nad Jizerou: starosta Ing. Zbyněk Hrubec, Vítkovice v Krkonoších: starosta Milan Rychtr,

Liberecko

Bílá: starosta František Pospíšil, Bílý Kostel nad Nisou: starosta Ing. Jiří Formánek, Cetenov: starostka Klára Nováková, Český Dub: starosta PhDr., Ph.D. Jiří Miler, Dlouhý Most: starostka Ing. Běla Ivanová, Hlavice: starostka Mgr. Štěpánka Sichrovská, Hodkovice nad Mohelkou: starostka Markéta Khauerová, Hrádek nad Nisou: starosta Josef Horinka, Chotyně: starostka Jana Mlejnecká, Chrastava: starosta Ing. Michael Canov, Jablonné v Podještědí: starosta Jiří Rýdl, Jeřmanice: starostka Mgr. Helena Fiebigerová, Kryštofovo Údolí: starosta Pravoslav Svačinka, Křižany: starosta Bc. Václav Honsejk, Liberec: starosta Jaroslav Zámečník, Mníšek: starosta Roman Slezák, Nová Ves: starostka Renata Hajnová, Oldřichov v Hájích: starosta Jaromír Tichý, Osečná: místostarostka Helena Bušová, Rynoltice: starosta Ing. Jan Vacek, Stráž nad Nisou: zastupitelé Jaroslav Vrabec, Sabina Jonášová Čižiková, Světlá pod Ještědem: starosta Ing. Tomáš Sluka, Šimonovice: starostka Leona Vránová, Vratislavice: starosta Lukáš Pohanka, Všelibice: starostka Bc. Martina Sluková, Zdislava: starosta Zbyněk Fetr,

Novoborsko

Cvikov: zastupitelka Erika Lázničková, Krompach: starosta František Chadima, Kunratice u Cvikova: starosta Michal Iwanejko, Mařenice: starostka Dagmar Novotná, Nový Bor: starosta Mgr. Jaromír Dvořák, Okrouhlá: starosta Jaroslav Votýpka, Polevsko: starosta Martina Rašínová , Prysk: starosta Jan Sviták, Radvanec: starosta Ing. Petr Ullrich, Skalice u České Lípy: starosta Jiří Löffelmann, Slunečná: starostka Ladislava Svobodová, Svojkov: starosta Gustav Pilz, Svor: starostka Ing. Kateřina Jonáková,

Semilsko

Benešov u Semil: starostka Veronika Slavíková, Bozkov: starosta Stanislav Doubek, Háje nad Jizerou: starosta Ing. Jaroslav Křapka, Jesenný: starosta Petr Hlůže, Košťálov: starosta Milan Havlík, Lomnice nad Popelkou: starosta Mgr. Josef Šimek, Příkrý: starosta Libor Novák, Roprachtice: starosta Zdeněk Petřina, Semily: starostka Lena Mlejnková, Slaná: starostka Iveta Pěničková, Vysoké nad Jizerou: starostka Mgr. Lucie Strnádková,

Tanvaldsko

Albrechtice v Jizerských horách: starosta Jaroslav Zeman , Desná: starosta Jaroslav Kořínek, Jiřetín pod Bukovou: starosta Ing. Josef Kucin, Kořenov: starosta Luboš Marek, Plavy: starosta Milan Hloušek, Tanvald: starosta Mgr. Vladimír Vyhnálek, místostarosta Mgr. Antonín Bělonožník, Velké Hamry: starosta Ing. Jaroslav Najman, Zlatá Olešnice: starosta Jiří Černý,

Turnovsko

Čtveřín: starostka Ilona Šerpánová, Frýdštejn: starosta Miroslav Mencl, Holenice: starosta Pavel Beran, Hrubá Skála: starosta Michal Najman, Jenišovice: starosta Bohumil Bradáč, Kacanovy: starosta Michal Nožička, Karlovice: starosta Ondřej Havrda, Klokočí: starostka Šárka Petříčková, Kobyly: starosta Jaroslav Červa, Ktová: starostka Jiřina Bobková, Lažany: starosta Eduard Dvořák, Loučky: starostka Lenka Kvintusová, Malá Skála: starosta Michal Rezler, Mírová pod Kozákovem: starosta Jaroslav Votrubec, Modřišice: starosta Michal Smidžár    , Ohrazenice: starosta František Novák, Paceřice: starosta Ing. Václav Sodomka, Pěnčín (okres Liberec): starosta Ing. Karel Bičík, Přepeře: starosta Ing. Luděk Sajdl, Příšovice: starosta Ing. František Drbohlav, Radimovice: starosta Ondřej Zoubek, Radostná pod Kozákovem: starosta Jan König DiS., Rakousy: starostka Marta Franzová, Svijanský Újezd: starostka Petra Bursová, Svijany: starosta Ing. Petr Felkner, Sychrov: starostka Jaroslava Kvapilová, Tatobity: starostka Lenka Malá, Troskovice: starosta Jaroslav Louda, Turnov: starosta Ing. Tomáš Hocke, Vlastibořice: starostka Jana Hartlová, Všeň: starosta Radek Vytina, Žďárek: starostka Iva Havlíková, Žernov: starosta Mgr. Zdeněk Mrkvička,

Železnobrodsko

Držkov: starosta Jaroslav Salaba, Jílové u Držkova: starosta Otakar Foltýn, Koberovy: místostarosta Jaroslav Cvrček, Líšný: starosta ing. Jiří Mikeš, Loužnice: starosta Marcel Tiler, Pěnčín (okres Jablonec n. N.): starosta Ivan Matějček, Skuhrov: starosta Tomáš Pavlata, Vlastiboř: starosta František Barták, Zásada: starostka Andrea Princová, Železný Brod: starosta Mgr. František Lufinka,

Bývalí starostové a další podporovatelé

Harrachov: Eva Zbrojová, Chotovice: Bohumil Mráček, Jablonec nad Nisou: Petr Tulpa, Václav Vít, Zbyněk Cincibuc, MUDr. Věra Fastrová, Miloslav Hollósi, Petr Vobořil, Martin Bauer ml., Jilemnice: Jana Čechová, Kamenický Šenov: Bc. František Kučera, Liberec: RNDr. Michal Hron - člen Rady města, Ivan Langr - náměstek primátora, zastupitelé Jan Berki, Květa Vinklátová, Jarmila Levko, David Nejedlo, Mimoň: František Kaiser, Nové Město pod Smrkem: Pavel Smutný,

MENU

Tento web používá cookies pouze pro měření návštěvnosti